Her insanın içerisinde keşfedilmeyi bekleyen daha yüksek bir potansiyel olduğu ve bunu ortaya çıkarabilmenin tamamen kişinin kendine özgü olduğu fikri, beni kendi potansiyelimi keşfetme yolunda heyecanlandıran ve içsel yolculuğumu başlatan fikir oldu.

Bu fikrin ışığında ilerlediğim yolculuk, özsel yeteneklerimi ortaya çıkarmama ve bu yeteneklere paralel bir hayat tasarlayarak diğer insanların da kendilerini keşfetmelerine yardımcı olabileceğime dair bir inanç oluşturdu. Bu inanç üzerine inşa edebileceğim bir gelecek fikri ile 2009 yılında Türkiye’ye döndükten sonra tamamladığım eğitimlerin ardından 2010 yılında profesyonel anlamda yolculuğuma başladım.

Kendi yolculuğum sürecinde yaptığım çalışmalar ve edindiğim deneyimlerin beni getirdiği ortak bir nokta vardı; kişilerin kendi hayatının sorumluluklarını alabilmesi. Benim için öz liderlik fikrini doğuran bu anlayış, kişilerin kendi hayatlarının lideri olabilmelerini destekleyen farklı atölye çalışmaları ve bireysel seanslardan oluşan Dreamer to Achiever eğitim programını geliştirmemi destekledi.

2010 yılından bu yana; gerçekleştirdiğim eğitimler, atölye çalışmaları ve bireysel seanslar ile birlikte çalıştığım kişilerin özlerinde bulunan lideri uyandırarak, kendilerinde ve dünyada görmek istedikleri değişimi yaratmalarına, grupların ve kurumların ise sürdürülebilir bir gelecek oluşturmalarına destek oluyorum.

2018 yılından itibaren, çalışmalarımı kurucusu olduğum ve verdiği bütünsel hizmetler ile bireylerin ve şirketlerin daha iyi bir gelecek olasılığını harekete geçirmelerini destekleyen Vibe to BE ile birlikte yürütüyorum.